Czy warto kupić profesjonalne ekspresy Questo do firmy?
Czy warto kupić profesjonalne ekspresy Questo do firmy?

Zależy Wam na tym, aby Wasi pracownicy mieli dostęp do świeżej kawy? A może działacie w branży gastronomicznej i chcecie zbudować bazę wiernych klientów? Zakup ekspresu to wbrew pozorom poważna inwestycja, od której zależy wizerunek Waszej firmy. Wśród wielu dostępnych na rynku marek, na szczególną uwagę zasługują profesjonalne ekspresy ciśnieniowe Questo. Chcecie wiedzieć więcej o tych urządzeniach? Czytajcie dalej i sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po produktach z logo Questo.

Kilka słów o marce Questo

Nic, co związane z kawą, nie jest obce marce Questo. To dlatego, że firma od lat działa w branży kawowej oferując produkty i usługi miłośnikom czarnego napoju. Wiedza i doświadczenie w prowadzeniu serwisu sprzętu do parzenia kawy oraz rzemieślniczej palarni zostały wykorzystane do stworzenia marki profesjonalnych ekspresów automatycznych. Dzięki temu na rynek trafiły unikalne urządzenia, które są mało awaryjne, a przy tym serwują wyborne specjały kawowe. Jednak to nie jedyne ich zalety – przekonajcie się, czym jeszcze zaskakują.

Zalety ekspresów profesjonalnych Questo

Wśród zalet ekspresów profesjonalnych Questo znajduje się wysoka wydajność - ekspres Questo KLM 2601 może przygotować od 70 do 100 filiżanek, natomiast ekspres Questo K96L jest w stanie zaserwować nawet 120 specjałów dziennie. Pośpiech złym doradcą? Nie w tym przypadku. Czas oczekiwania na napoje został maksymalnie skrócony – i to bez negatywnego wpływu na ich smak! To dlatego sprzęt tego typu odnajdzie się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, czyli w biurach, kawiarniach, hotelach lub na stacjach paliw.

Chociaż ekspresy wyposażono w pojemne zbiorniki na wodę, istnieje możliwość podłączenia ich do większego pojemnika zewnętrznego lub do sieci wodnej. Jest to więc dobra informacja dla tych, którzy nie chcą co chwilę doglądać sprzętu w celu uzupełnienia wody, ale lubią mieć wszystko pod kontrolą.

Proste, czytelne panele dotykowe, w które wyposażono te ekspresy, są przyjazne dla użytkownika, co ułatwia mu przygotowanie ulubionego specjału kawowego – w zależności od modelu może on wybierać spośród 8 lub 12 dostępnych napojów. Komfort użytkowania podnosi także wyciszony młynek. Natomiast pojemne jednostki zaparzające i wysokociśnieniowe pompy to gwarancja złożonego smaku. Bo to właśnie te elementy wydobywają z ziaren jak najwięcej związków aromatycznych odpowiedzialnych za doznania smakowe.

A co z wyglądem? Klasyczne połączenie głębokiej czerni i srebra przyciąga wzrok, ale nie przytłacza obserwatora. Do tego dochodzi minimalistyczny, ponadczasowy design oparty na prostych liniach, który doskonale wpasuje się w dowolną przestrzeń nie zaburzając harmonii.

Dodatkowy pakiet korzyści dla firm

Zakup ekspresu Questo do firmy jest trafioną inwestycją nie tylko ze względu na wymienione powyżej cechy. Decydując się na urządzenie tego producenta możecie być bowiem pewni, że otrzymacie jeszcze dodatkowy pakiet korzyści. Jakich? Wśród nich jest m.in. dostęp do ogólnopolskiego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego door-to-door, w którym specjaliści zajmą się konserwacją urządzeń, przedłużając tym samym ich żywotność lub usuną ewentualne usterki.

Ilość specjałów kawowych serwowanych w firmie może być imponująca – na szczęście kupując ekspres Questo dostajecie 12 miesięcy gwarancji bez limitu przygotowanych kaw! A skoro mowa o serwowaniu kawy, nie będziecie musieli narzekać na jej brak. Na dobry początek otrzymacie aż 3 kg świeżo palonych ziaren z Regionalnej Manufaktury Kawy, a do tego stały rabat -20% na kolejne zakupy kawy z tej rzemieślniczej palarni. Ekspres, który wybraliście do Waszej firmy będzie też skonfigurowany pod mieszanki tych ziaren, dzięki czemu do naparu trafi z nich wszystko to, co najlepsze.

Ze względu na rozbudowany pakiet korzyści, zakup urządzenia marki Questo będzie dobrym rozwiązaniem. Dlatego jeśli wciąż szukacie wymarzonego ekspresu do biura lub restauracji, warto wziąć pod uwagę sprzęt tego producenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl