Opcje przeglądania

Kimbo

Kawa ziarnista Kimbo Napoletano 1 kg

Kawa ziarnista Kimbo Napoletano 1 kg
Kawa ziarnista Kimbo Napoletano 1 kg

Dostępność: duża ilość

Dostawa w: do tygodnia

Cena:

79,99 zł

szt.

Kawa Kimbo ziarnista

Chcesz we własnym domu poczuć się jak we włoskiej kawiarni? Już łyk kawy z palarni Kimbo przeniesie Cię wprost do słonecznej Italii. Zapewniamy, że jej przygotowanie stanie się jedną z Twoich codziennych przyjemności. W naszym sklepie znajdziesz kilka mieszanek tej kawy m.in.: Kawa ziarnista Kimbo Aroma Gold, Kawa ziarnista Kimbo Dolce Crema, Kawa ziarnista Kimbo Napoletano. Każda z nich charakteryzuje się nieco innym smakiem, konsystencją oraz aromatem... Każda z nich ma w sobie coś niepowtarzalnego… Każda z nich powinna znaleźć się w Twoim domu!

Kawa z palarni Kimbo

Kimbo jest obecnie jedną z najbardziej znanych i cenionych marek kawy we Włoszech. Jej producentem jest Cafe' de Brasil. Chociaż sama marka Kimbo powstała w 1971 roku, jej historia zaczęła się już w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Właśnie wtedy trzech braci Rubino otworzyło niewielki sklep z kawiarnią, w których można było znaleźć przeróżne rodzaje kaw importowane nawet z najdalszych zakątków świata. W kawiarni czekały na klientów nowe doznania smakowe, ponieważ właściciele uwielbiali eksperymentować ze sposobem palenia i parzenia kawy.

Mała wówczas palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni. W latach sześćdziesiątych firma wprowadziła do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, a także powiększyła zakres jej dystrybucji.  Interes w dalszym ciągu odnosił sukcesy, bracia Rubino założyli Cafe' de Brasil i zaczęli dostarczać kawę również do gospodarstw domowych. Dzięki wielkiej pasji założycieli, ich ciężkiej pracy i wysokiej jakości ziaren marka stała się znana zarówno na włoskim rynku, jak i na całym świecie. Do tej pory dla mieszkańców Neapolu Kawa z palarni Kimbo jest dumą i symbolem ich miasta.

Sukces kawy Kimbo ziarnistej jest ukryty w staranie wyselekcjonowanych ziarnach (pochodzących z Ameryki Południowej i Azji). Cały proces produkcyjny jest dokładnie kontrolowany. Co więcej, został zaprojektowany oraz jest przeprowadzany z poszanowaniem środowiska naturalnego. Kawa Kimbo ziarnista trafia do Ciebie w nienagannym stanie. Jej ziarna są przechowywane i transportowane przy użyciu zaawansowanych technologicznie systemów. Każdego dnia do fabryki trafia od 120 do 140 ton surowca. Pełnia smaku i aromatu kawy z palarni Kimbo oraz biznesowa smykałka jej założycieli sprawiły, że marka w dalszym ciągu podbija światowy rynek. Warto wspomnieć, że we Włoszech utrzymuje dalej miejsce na podium, plasując się na drugim miejscu handlu detalicznego kawy.

25 740 99 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl