Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do

Odkamieniacze w tabletkach

Tabletki odkamieniające Graef 6szt.

Tabletki odkamieniające Graef 6szt.
Tabletki odkamieniające Graef 6szt.

Dostępność: duża ilość

Dostawa w: do tygodnia

Cena:

49,00 zł

szt.

Tabletki odkamieniające Jura 3x3 szt.

Tabletki odkamieniające Jura 3x3 szt.
Tabletki odkamieniające Jura 3x3 szt.

Dostępność: duża ilość

Dostawa w: 48 godzin

Cena:

79,00 zł

szt.

Pastylki odkamieniające Jura 36 szt.

Pastylki odkamieniające Jura 36 szt.
Pastylki odkamieniające Jura 36 szt.

Dostępność: duża ilość

Dostawa w: 3 dni

Cena:

300,00 zł

szt.

O własny ekspres należy dokładnie i regularnie dbać, aby mógł on nam posłużyć przez dłuższy okres czasu, a tym samym produkować jak najlepszej jakości kawę. Wystarczy zatem pamiętać o jego prawidłowym obsługiwaniu, a także konserwowaniu urządzenia, by jego mechanizm działał właściwie i przede wszystkim został odkamieniony. Na pomoc w tej kwestii możesz liczyć również na nas – Świat Ekspresów gwarantuje bardzo duży wybór odkamieniaczy przeznaczonych do konkretnych modeli i producentów ekspresów do kawy. Pamiętaj, że w instrukcji zakupionej u nas maszyny do parzenia kawy, będziesz miał także informację jakiego rodzaju środki konserwujące są zalecane do stosowanie w tym konkretnym ekspresie.
Kamień w ekspresach powstaje na wskutek poszczególnych składników wody, które przy podgrzewaniu uwalniają się i osadzają na wewnętrznych ściankach maszyny. Chodzi głównie o oddziaływanie wapna i magnezu, które wspólnie razem tworzą kamień, a pozbyć się go można tylko i wyłącznie za pomocą specjalnych środków chemicznych, które przeznaczone są do użytkowania w ekspresach do kawy. Wszystko, co potrzebne znajdziesz w naszym sklepie internetowym, czyli tabletki bądź płyny odkamieniające, a wybór zależny jest od preferencji zaznaczonych przez producenta. Sama konserwacja urządzenia nie jest trudna, ponieważ należy postępować zgodnie z instrukcją, a wyznaczenie czasu odkamienienia powinno pokazać się na ekranie ekspresu automatycznego lub po Twoich obliczeniach, gdzie czyszczenie zaleca się po około 200-300 przygotowanych filiżankach kawy – polecamy obliczyć sobie średnią ilość kaw przygotowywanych każdego dnia.
Nasze produkty pochodzą ze sprawdzonych i przetestowanych źródeł, a tym samym zapewniamy o ich jakości i skuteczności w pozbywaniu się nieprzyjemnego i niezdrowego osadu z Twojej maszyny, który może wpływać nie tylko na smak kawy, ale również kondycję ekspresu. Zatem warto dbać i regularnie konserwować urządzenie, by mieć pewność, że przygotowywany codziennie napój będzie smakował równie aromatycznie i pobudzająco. Odkamieniacze do ekspresu do kawy możesz zamówić u nas, a w razie wątpliwości czy sprawdzi się on w Twoim urządzeniu, oferujemy pomoc doradczą również w zakresie środków czyszczących do ekspresu.

25 740 99 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl