Powrót z aromatyczną filiżanką kawy!
Powrót z aromatyczną filiżanką kawy!

Drodzy Czytelnicy,

Po dłuższej przerwie wracamy na bloga z nową energią i wieloma pomysłami, które mam nadzieję Was zainteresują i zainspirują! Co lepszego może towarzyszyć temu powrotowi niż filiżanka pysznej kawy? W końcu, kawa to nie tylko napój – to rytuał, przyjemność, a dla wielu z nas, codzienny niezbędnik. W międzyczasie naszej nieobecności zaliczyliśmy przeprowadzkę. Przeprowadzka z ulicy Garwolińskiej na ulicę Brzeską 11 (obok cerkwii). Wraz z nami na nową lokalizację, przeprowadziły się także nasze ukochane ekspresy Jura, Melitta, Nivona oraz wiele kaw manufaktorowych.

Kawa - Magia Każdego Dnia

Kawa towarzyszyła nam przez te ostatnie miesiące, a nawet i rok, dodając energii podczas pracy i relaksu podczas przerw.

Co Nowego na Blogu?

Planujemy wprowadzić kilka nowych sekcji już niedługo, które mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu. Aby być na bieżąco z naszymi innowacyjnymi pomysłami, zachęcamy do stałego i bacznego obserwowania naszego bloga! Już wkrótce zacznie pojawiać się tutaj tona, jak nie dwie, ciekawostek oraz innych kawowych smaczków!

Wasze Historie z Kawą

Chcielibyśmy również zaprosić Was do dzielenia się swoimi kawowymi historiami! Czy macie swoje ulubione kawowe rytuały? Może odkryliście coś wyjątkowego, czym chcielibyście się podzielić? Piszcie w komentarzach lub wysyłajcie wiadomości – z przyjemnością przeczytam Wasze opowieści.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Nie mogę się doczekać, aby kontynuować naszą kawową podróż razem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl