Opcje przeglądania

Producent

Ciśnienie pompy

Automatyczne wyłączanie

Stosowanie kawy mielonej

Wyjmowany zbiornik na wodę

Napięcie zmianowe / częstotliwość

Gwarancja Philips

Moc wejściowa

System podgrzewania filiżanek

System Cappuccino

Adapter "Filtr Crema"

Saszetki E.S.E.

Maksymalna wysokość filiżanki

Wyjmowana tacka spływowa

Ilość filtrów

Przełącznik On/Off

Termostat

Funkcja przygotowania gorącej wody

Wysokość

Szerokość

Głębokość

Numer artykułu

Pojemność zbiornika na wodę

Cena

  • od
    do

Smart Connect

Wifi Connect

Wifi Connect
Wifi Connect

JURA Operating Experience (J.O.E.®)

Intuicyjna obsługa oraz indywidualny interfejs użytkownika sprawią, że JURA Operating Experience (J.O.E.®) stanie się ulubioną aplikacją na każdym smartfonie lub tablecie. Wystarczy połączyć się przez WiFi za pomocą funkcji WiFi Connect ekspresu automatycznego, a J.O.E.® umożliwi dostęp do świata doskonałej, zindywidualizowanej przyjemności picia kawy. Dzięki WiFi można połączyć z automatycznym ekspresem do kawy więcej niż jedno urządzenie mobilne. Niezależnie od tego, czy korzystasz z wyświetlacza tekstowego czy dotykowego, J.O.E.®, będąc najnowocześniejszym interfejsem obsługowym, rewolucjonizuje interakcję z ekspresami automatycznymi JURA.

* J.O.E.® jest kompatybilny ze wszystkimi ekspresami automatycznymi JURA wyposażonymi w funkcję WiFi Connect.

Połączenie z chłodziarką do mleka Cool Control 1 l G2

Oparta na WiFi, stała komunikacja między chłodziarką do mleka Cool Control a automatycznym ekspresem do kawy zapewnia odpowiednie uzupełnianie mleka.

Dostępność: duża ilość

Dostawa w: do tygodnia

Cena:

149,00 zł

szt.

Nowoczesne, automatyczne i posiadające szereg przydatnych funkcji ekspresy do kawy oferują teraz jeszcze więcej udogodnień dla uwielbiających proste rozwiązania użytkowników. Od dłuższego czasu ogromną popularnością cieszą się ekspresy do kawy, których pracą można sterować za pomocą aplikacji instalowanych na urządzeniach mobilnych.

W tej kategorii prezentujemy Państwu między innymi sterownik Smart Connect do aplikacji Jura. Ten niewielki transmiter należy wpiąć do ekspresu do kawy, aby móc cieszyć się wyjątkową wygodą zdalnego sterowania ekspresem przy użyciu smartfona lub tabletu. Dzięki technologii Bluetooth sterownik Smart Connect umożliwia nie tylko bezprzewodową obsługę ekspresu, ale także zdalne programowanie urządzenia oraz łączność z dedykowanymi akcesoriami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, dzięki której Państwa ekspres do kawy stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny i pozwoli w pełni zaspokoić Państwa indywidualne potrzeby. Życzymy udanych i przyjemnych zakupów.

25 740 99 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl