Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sekretem idealnie zaparzonej kawy jest odpowiednie dbanie o czystość ekspresu oraz stosowanie jedynie profesjonalnych produktów odkamieniających. W naszym sklepie znajdziecie Państwo nie tylko bogaty asortyment środków do czyszczenia i konserwacji ekspresów, ale także najbardziej narażone na działanie kamienia części, których wymiana przywróci urządzeniu pełną sprawność.

Dbając o swój ekspres do kawy, zyskują Państwo pewność, że posłuży on przez długie lata. Niestety z doświadczenia wiemy, że użytkownicy czasami zapominają o podstawowych czynnościach konserwacyjnych, efektem czego, jest odkładanie się kamienia w zbiorniku na wodę, który po dłuższym okresie intensywnego użytkowania może nadawać się już tylko do wymiany.

W tej kategorii oferujemy oryginale zbiorniki na wodę do ekspresów, m.in. marki Jura i Nivona, których zakup i wymianę polecamy nie tylko w sytuacji, gdy zbiornik zacznie przeciekać np. w wyniku uszkodzenia mechanicznego. Wymiana zbiornika na wodę jest także konieczna w momencie, gdy zacznie gromadzić się w nim osad, którego nie będą w stanie usunąć profesjonalne środki odkamieniające.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy przyjemnych zakupów.

25 740 99 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl